Асортимент:

Класична арахісова паста MantEca - це 100% арахіс найвищого гатунку помелений до кремоподібного стану. Стійкий насичений смак з ледь відчутною природною солодкістю. Без солі та цукру. Без жодних добавок. Натуральна класика.

Арахісова пастаMantEca з білим шоколадом - до класичної арахісової пасти ми лишень додаємо ніжний солодкий білий шоколад. 

Арахісова паста MantEca з чорним шоколадом - це гіркий чорний шоколад та класична арахісова паста. 

Арахісова паста MantEca з медом - натуральний карпатський мед різнотраввя у поєднанні з арахісом створює неймовірно ніжний дует.

Арахісова паста MantEca Кранч підсолена - це класична арахісова паста із додаванням морської солі для смаку  та шматочків арахісу для хрумкоту.

Арахісова паста MantEca з керобом - поєднання класичної арахісової пасти та іспанського керобу.  

 

Про пасту

Арахісова паста MANTECA – це натуральний енергетичний та поживний продукт, багатий на вітаміни та мінерали. Арахісова паста Manteca є джерелом вітамінів: В1, В2, А, Е, РР, D а також фолієвою кислотою, яка сприяє зростанню та оновленню клітин. Масло MANTECA насичене мікроелементами: залізо, магній, калій, кальцій, цинк, фосфор, йод та клітковиною. Корисний вплив нашого продукту важко переоцінити : зміцнює імунну систему, сприяє покращенню функціонування серця, печінки, нервової тканини, знижує ризик серцево-судинних захворювань та виникнення цукрового діабету, а також, як і всі горіхи, стимулює розумову діяльність!

Арахісова паста Manteca рекомендується як дітям так і старшим людям, як спортсменам так і для дієт!

Поживна цінність в 100 г продукту:

білки : 29.1 г,
жири: 50.12 г,
вуглеводи: 18.75 г,
Са – 85.0 мг, Mg – 202.0 мг,
В1- 0.5 мг, В2 – 0.12 мг,
Е- 9 мг, РР – 14.1 мг,
Fe – 6.0 мг, К – 732.0 мг,
Na – 26,0 мг, Р – 390.0 мг

Арахісова паста MANTECA відмінно поєднується з іншими продуктами, зокрема з десертами, джемами , медом, шоколадом, фруктами (особливо бананом) а також як складова інших страв з риби, м’яса, в млинцях, з вівсянкою та ін. Куштуйте арахісова паста MANTECA окремо та в поєднанні з вашими улюбленими продуктами) Експериментуйте та насолоджуйтесь)

Замовити арахісову пасту Manteca можна на сайті або за телефоном +380935352514.

 

Арахісове масло MANTECA

 

.